Domy malowane
Domy malowane
O firmie
Posnet Polska S.A. to firma, której markę stanowi najwyższa jakość prowadzonych inwestycji. Firma posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. System ten ma zastosowanie we wszystkich branżach, dla wszystkich produktów i usług.
Inwestycja dla ludzi
Warszawska firma Posnet Polska S.A. realizowała budowę kompleksu mieszkalnego we wschodniej części Ełku przy ulicy Lazurowej. Zakończona została budowa 21 luksusowych domów mieszkalnych w zabudowie szeregowej, posadowionych na wydzielonych działkach z pełną infrastrukturą i kompletnym pakietem mediów. Kompleks mieszkalny położony na zamkniętym osiedlu, nieopodal rzeki Ełk co współgra z klimatem m.in. dzięki kameralnej i praktycznej zabudowie w postaci niewysokich, funkcjonalnych budynków z garażem mieszczącym się w bryle budynku.

Wspieranie regionu
Ełk z każdym dniem staje się miejscem coraz bardziej atrakcyjnym i przyjaznym inwestycjom, a także prowadzeniu szeroko pojętego biznesu. Obecne tempo rozwoju gospodarczego, Ełk zawdzięcza niewątpliwie swemu położeniu oraz planowanym w niedalekiej przyszłości inwestycjom infrastrukturalnym (np. trasa Via Baltica). Czynnie uczestniczymy w procesie rozwoju urbanistycznego i architektonicznego Ełku oraz w podnoszeniu standardu życia jego mieszkańców. Region o tak wspaniałych walorach zasługuje na szczególną promocję. Czując się współodpowiedzialnymi za umacnianie pozytywnego wizerunku tego pięknego regionu dokładamy wszelkich starań aby cel ten osiągnąć z jak najlepszym rezultatem.